Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

InMySelf face abuz de admin !

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

PrO_sNk*cL

PrO_sNk*cL

New Member

• Membru
  • 2 posts
  • 3 topics
  • Joined 08-November 10
1. Nick-ul vostru: PrO_sNk*cL
2. Nick-ul adminului care il reclamati: InMySelf
3. Motivul reclamatiei: Pe harta: fy_snow pe mine nu ma lasa sa folosesc awp insa pe ceilalti playeri ii lasa si foloseste si el , iar cand l-am intrebat de ce a inceput sa imi dea kick incontinu !
4. Dovada voastra: Nu am dovada fiindca ma tinea numa in kick si pana la urma am luat ban fara motiv !

alka

alka

Gold Member

• Premium
  • 765 posts
  • 63 topics
  • Joined 07-October 10
  • Country: Country Flag
Vor fi luate masuri ....... asteptam sa intre adminul inmyself sa vedem ce dovada are!!!!

Ghost

Ghost

Junior Member

• Membru
  • 5 posts
  • 2 topics
  • Joined 07-October 10
Dovada jucatorului care reclama,cat si a dminului nu poate fii decat print la consola...cred ca aici nu e cazul,sigur nu au facut nici unu dintre ei asa ceva...totusi va rog sa folositi si varianta cu martori,daca in acel timp pe server se aflau alti admini,sau playeri care joaca mai des si au cont pe server

2nice4uall

2nice4uall

Junior Member

• Membru
  • 1 posts
  • 0 topics
  • Joined 04-November 10
Ca o mica paranteza,scuze de off-topic,cu adminul reclamat am avut si eu niste incidente,daca nu ma insel,mi-a dat chiar ban...

alka

alka

Gold Member

• Premium
  • 765 posts
  • 63 topics
  • Joined 07-October 10
  • Country: Country Flag
pune ip ca sa scot banul ;)
SI de data asta vor fi luate masuri drastice

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users