Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

Abuz Admin Nicu!

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

Gugutza

Gugutza

Member

• Membru
  • 44 posts
  • 14 topics
  • Joined 02-October 18
  • Country: Country Flag

1. Nick: Gugutza

2. Date & Ora: 16.10.2020 in jurul orelor 22.20

3. NickName-ul Administrator-Reclamat: Nicu

4. Motiv: abuz comanda amx_gag!

5. Dovada:  https://imgur.com/a/2vBXVIv

Nicu chiar nu inteleg ce fire esti... dar am vorbit politicos cel putin si am facut o aluzie "daca esti orb si nu vezi chatul si ce scrie lumea", la ce bun sa asteptam noi cu toti explozia bombei circa 20 secunde cand jucatorul e AFK si stiai bine asta! Ceri respect dar singur indirect ma insulti propriu-zis si familia mea si imi vorbesti arogant si ma iai peste picior fie si felul dta de a vorbi matur cu un copil ca mine in viziunea dta... dai dovada singur de lipsa de maturitate si ma tratezi intr-o maniera iresponsabila !!!

P.S. Cel putin Nicu mai tolerant puteai fi si rezervat!

Rugaminte moderatorilor si responsabilor de aceasta rubrica... mutati topicul in rubrica potrivita "Admin Abuz" merci anticipat

Im High Skilled, Nicu vazuse foarte bine se repeta de 2 runde pana ai reprosa ca e AFK,..problema e alta la maturitatea lui pe care o are  intelege mereu orce vorba "gresit" si o ia mult la suflet...mereu cand sunt prezent la orce vorba de chat inocenta intervine lbj lbj lbj...jos de pe mapa cand defapt playerul nu e pe mapa ci textura...dar fie aici e mult de vorbit...reclamatia fiind ca ma insultat pe mine si familia la varsta pe care o are sai fie rusine! daca nu intelege cuvantul orb in varianta etimologica si nu face diferenta nu e  problema  mea! De condamnat nu este ca nu facem justitie virtuala online ))) dar cel putin mustrat si sanctionat o merita din plin...ba mai mult nu e la prima abatere de felul dat anterior a fost lipsit de grad exact petru astfel de momente ca ia decizi abuzive de ordinul gag, kick, cere wg cand e vizibil aim si wh cand putea face poze sau demo... decizi intarziate si banuri neprobate! cei din Staf mai vechi sau plecati stiu despre ce vorbesc! 

Ramane la latitudinea resposabilor de aceasta rubrica de topic ! bafta!

Edited by Gugutza, 20 October 2020 - 10:44 AM.

Im high skilled

Im high skilled

Power Member

• Membru
  • 84 posts
  • 6 topics
  • Joined 02-September 20
  • City:Madrid

Salut.

Parerile sunt impartite

1.Tu nicu nu trebuia sa dai gag 120 de minute pentru simplu fapt ca ti-a raportat un afk tu nu fiind responsabil sa iei o decizie .

2.Nici tu gogutza nu trebuia sa il faci orb " Fiecare om percepe cuvintele care ii sunt adresate cum vrea" si pe de alta parte probabil nu va vazuse ca a-ti anuntat un posibil  afk , nu este de condamnat.

M-ai asteptam pareri ! 

Multumesc.

Edited by Im high skilled, 20 October 2020 - 01:24 AM.

P@f

P@f

Membru

• Membru
  • 145 posts
  • 8 topics
  • Joined 12-November 18

Buna la toti am revenit:

Nicu in jurul orelor de 18:00 in seara asta era fy_snow si playeri se rugau de tine sa schimbi mapa si tu nu nici nu-i bagai in seama plus ca tu pui ce mape vrei am vazut te-am prins de atatea ori imi pare rau pentru tine da ma dezamagesti.

< As dori ca acest admin sa fie sanctionat>

Va multumesc si va respect pe toti!!!

Edited by P@f, 22 October 2020 - 06:25 PM.

• Im high skilled likes this

Zuqhero

Zuqhero

Owner Est

• Owner server
  • 1003 posts
  • 46 topics
  • Joined 06-June 15

rezovat 

t/c

0 user(s) are reading this topic