Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

Abuz Admin Mrr

• This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

RIKO_214240

RIKO_214240

New Member

• New Member
  • 1 posts
  • 1 topics
  • Joined 31-July 20
  • Country: Country Flag
  • City:Bucuresti
1. Nick: Riko
2. Date & Ora: 22.00
3. NickName-ul Administrator-Reclamat: Mrr
4. Motiv: Abuz
6. Alte Precizari: Am fost banat fara motiv.

Madafaka-mdf

Madafaka-mdf

Power Member

• Membru
  • 82 posts
  • 4 topics
  • Joined 15-April 20
  • City:Bucuresti
  • Instagram:rimbu stefan
Așteptăm dovada Mrr 😊

Edited by Madafaka-mdf, 31 July 2020 - 11:04 PM.

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Membru
  • 523 posts
  • 28 topics
  • Joined 03-September 17

Ban Information 
Name: riko_20 
IP: 78.96.30.97 
Reason: pauza, nu mai comenta la mine 
Ban Length: 20 minutes 
Unban Time: 22:16:09 7/30/2020 
Admin Name: Mrr 
Admin SteamID: STEAM_0:0:115186947 

If you think you were banned unfairly, report this information to our website: 
www.cs16.ro 

Pro Reclamatie . 

asteptam totusi o dovada a motivului pentru care a fost banat 

iFleysFTW

iFleysFTW

New Member

• New Member
  • 6 posts
  • 2 topics
  • Joined 19-July 20
  • City:Braila

Vino si tu cu dovezi mai clare, noi doar am vazut ca ti-a dat ban pe motiv ca "pauza, nu mai comenta la mine". Nu stim din ce cauza ti-a dat ban poate ca l-ai injurat nu stiu sigur, sa vedem ce are de zis Mrr dar pana atunci. Contra Reclamatie

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Membru
  • 523 posts
  • 28 topics
  • Joined 03-September 17

Vino si tu cu dovezi mai clare, noi doar am vazut ca ti-a dat ban pe motiv ca "pauza, nu mai comenta la mine". Nu stim din ce cauza ti-a dat ban poate ca l-ai injurat nu stiu sigur, sa vedem ce are de zis Mrr dar pana atunci. Contra Reclamatie

De unde sa vina cu dovada , odata ce el zice a a fost banat fara motiv ?

Daca tu ai fi in locul lui cu ce dovezi ai putea sa vii sau ce ai face ?

Edited by angelblackand, 01 August 2020 - 12:49 AM.

iFleysFTW

iFleysFTW

New Member

• New Member
  • 6 posts
  • 2 topics
  • Joined 19-July 20
  • City:Braila

De unde sa vina cu dovada , odata ce el zice a a fost banat fara motiv ?

Daca tu ai fi in locul lui cu ce dovezi ai putea sa vii sau ce ai face ?

Am zis sa asteptam sa vedem ce are de zis Mrr in apararea lui nu cred eu ca la banat sa mai aibe 1 in banlist. Cu ce dovezi? As arata un ss cu ce au vorbit ei din consola, asta as face. Ca Mrr a zis "Nu mai comenta" inseamna ca au avut o disputa.

Deliric1.

Deliric1.

Power Member

• Membru
  • 101 posts
  • 10 topics
  • Joined 17-August 18
Pro reclamație, regulament nerespectat de către Mrr.

SpetsNaz

SpetsNaz

New Member

• New Member
  • 2 posts
  • 1 topics
  • Joined 25-July 20
  • City:Eindhoven

O parte din regulament specifica asa, citez :

[2] Nu stresati adminii.
[4] Limbajul vulgar asupra unui admin se pedepseste cu ban permanent. 

Asta fiind valabil in cazul in care exista niste dovezi.. 

• Mrr4 likes this

Deliric1.

Deliric1.

Power Member

• Membru
  • 101 posts
  • 10 topics
  • Joined 17-August 18
Regulamentul spune de asemenea ca e interzis sa folosești comenzi pe alți admini
  • angelblackand and SpetsNaz like this

Mrr4

Mrr4

Ultras Member

• Membru
  • 400 posts
  • 9 topics
  • Joined 09-August 14
Buna ziua.
Va rog sa va luati timp sa cititi tot ce scriu aici, apoi e libera alegere a fondatorilor.
Niciodată nu am facut ceva fara dovezi, iar cand am facut ceva gresit mi-am asumat, dar tin sa mentionez ca tot ce scriu aici, dar și ss-urile au ajuns direct in momentul respectiv la Marian pentru ca eu cand fac ceva, imi asum si nici nu ma ascund. Totul a început inainte cu2-3 zile cand am facut niste poze unui player, iar eu asteptam sa imi dea pozele, iar Mafia s-a băgat peste mine dandu-i ban. Am vorbit cu Bale despre asta si a spus ca merita remove pentru ca s-a băgat peste mine, practic este regulament încălcat. (Pun ss si cu asta daca vreti sau poate sa aprobe Marian, ca am mers la el cu ss-uri chiar la momentul respectiv). Total de acord cu voi.

Înainte ca eu să îl banez pe minunatul Mafia, am avut o discuție cu riko. Riko este genul de admin care lasa playerul cu cod sa joace, iar pentru el toti playerii au cod. Discuția o sa degenereze în diverse, stiu deja asta, dar va rog sa va uitati cu atentie la ss-uri ca eu imi arat si greselile mele, nu ma ascund. Iar ca sa vorbim si despre black, ca i-am cam spus ce nu are voie sa faca si nu prea i-a convenit, regulamentul spune ca nu avem voie sa cerem eu, black cere fara numar, am si justificare si tot ce vreti voi.

https://imgur.com/gallery/KtFXuCO

Cand încercați să mă luați de om prost, cu mine nu merge, sunt un om foarte calm si tot timpul fac glume cu cine imi permite, joc de pe acest server de cand am cont aici pe forum, practic 6 ani, iar admin de vreo 5 ani, cred ca am habar si nu am avut niciodată nicio plângere ca nu fac ce imi taie capul. Iar daca stiu ca fac ceva gresit, stiu sa repar sau sa imi asum. Sanatate. Nu sunt bătaia de joc a nimănui, iar asta vreau sa fie clar.

Marian stie cam toata discuția pentru ca eu nu plec niciodata la razboi fara plan B, iar raspunsul a fost remove, iar lui riko sa ii dau ban pentru ce i am aratat pe wz.

Va rog să trageți voi concluzia. :)

http://imgur.com/gallery/yWKnGwP

Cu toata stima,
Mrr.
  • SkipperN1 likes this

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Membru
  • 523 posts
  • 28 topics
  • Joined 03-September 17

Buna ziua.
Va rog sa va luati timp sa cititi tot ce scriu aici, apoi e libera alegere a fondatorilor.
Niciodată nu am facut ceva fara dovezi, iar cand am facut ceva gresit mi-am asumat, dar tin sa mentionez ca tot ce scriu aici, dar și ss-urile au ajuns direct in momentul respectiv la Marian pentru ca eu cand fac ceva, imi asum si nici nu ma ascund. Totul a început inainte cu2-3 zile cand am facut niste poze unui player, iar eu asteptam sa imi dea pozele, iar Mafia s-a băgat peste mine dandu-i ban. Am vorbit cu Bale despre asta si a spus ca merita remove pentru ca s-a băgat peste mine, practic este regulament încălcat. (Pun ss si cu asta daca vreti sau poate sa aprobe Marian, ca am mers la el cu ss-uri chiar la momentul respectiv). Total de acord cu voi.

Înainte ca eu să îl banez pe minunatul Mafia, am avut o discuție cu riko. Riko este genul de admin care lasa playerul cu cod sa joace, iar pentru el toti playerii au cod. Discuția o sa degenereze în diverse, stiu deja asta, dar va rog sa va uitati cu atentie la ss-uri ca eu imi arat si greselile mele, nu ma ascund. Iar ca sa vorbim si despre black, ca i-am cam spus ce nu are voie sa faca si nu prea i-a convenit, regulamentul spune ca nu avem voie sa cerem eu, black cere fara numar, am si justificare si tot ce vreti voi.

https://imgur.com/gallery/KtFXuCO

Cand încercați să mă luați de om prost, cu mine nu merge, sunt un om foarte calm si tot timpul fac glume cu cine imi permite, joc de pe acest server de cand am cont aici pe forum, practic 6 ani, iar admin de vreo 5 ani, cred ca am habar si nu am avut niciodată nicio plângere ca nu fac ce imi taie capul. Iar daca stiu ca fac ceva gresit, stiu sa repar sau sa imi asum. Sanatate. Nu sunt bătaia de joc a nimănui, iar asta vreau sa fie clar.

Marian stie cam toata discuția pentru ca eu nu plec niciodata la razboi fara plan B, iar raspunsul a fost remove, iar lui riko sa ii dau ban pentru ce i am aratat pe wz.

Va rog să trageți voi concluzia. :)

http://imgur.com/gallery/yWKnGwP

Cu toata stima,
Mrr.

1 . nu e acceptat prin regulamentu configul omu tau Koya pe care il sustii si amentinti Adminii cu ban ca daca il baneaza ii banezi si tu , avea 20 de configuri de cand le-a sters pe toate nu mai facea kill , prin situatia asta playerii random ies din cauza excesului de configuri ;)  si mai sunt si altii pe langa , care ii gasesti usor prin search pe wg si din cauza lor se pierd playerii random . intra joaca 2 3 5 runde si ies . Daca tot o dai esti pro server fi corect ca nu se face abuz de configuri . De ce cand a venit Koya default nu mai facea kill sau avea scor de 5 cu 10  ?

2. am sa cer wg de cate ori o sa fie nevoie pentru ca daca stau pe el si din demo si ss nu reiese nimic  , Balena a spus ca putem cere wg , dar sa nu sa se faca abuz , cand am cerut eu altora si te rog sa vii cu dovezi ca am cerut wg la toata lumea ?

3. ai folosit comenzi pe admini si prin regulament meriti remove ;) 

4 . mereu te bagi ca owner peste orice admin nu conteaza ca e helper sau owner si ai ceva de zis .

5 . ti se pare ca tu respecti regulamentul banand 2 admini si ceratandu-te cu inca 2 admini gen Madafaka si Deliric , in loc sa le faci reclamatie pe forum si sa vii cu dovezi aici ?

• SkipperN1 likes this

SkipperN1

SkipperN1

Member

• Membru
  • 28 posts
  • 4 topics
  • Joined 21-March 19

.

Edited by SkipperN1, 01 August 2020 - 06:47 PM.

Koya

Koya

New Member

• New Member
  • 3 posts
  • 1 topics
  • Joined 22-June 20
  • City:Buc
Nu o sa dau quote lui blackangel ca fac iar un carnat cum a facut el, nu are rost sa dai quote la cel mai recent post dar ok.
Eu ti-am spua de x ori ca nici nu folosesc config uri sau mai stiu eu de ce ma acuzi. Nu e intelept sa dai search pe wargods cu numele meu ca oricine poate juca cu acel nume.
Cand ti-am dat al treilea sau al patrulea wg in total, ai spus ca am 37 de config uri, asa cum scria in report. Ele aveau nume de genu : language.cfg, nvidiagraphic.cfg si altele, dintre care unele aveau chiar niciun line, sau maxim 20. Config.cfg avea 393~ si sincer nici ca imi pasa ca nu ma ajuta ala sa trag mai bine. Pe wg unde arata config urile scrie jos ca A NU SE LUA IN SEAMA NUMARUL DE CONFIG URI, ti-am spus si eu asta dar nu intelegeai.. Esti mai presus de cei care au creat wg... Ok am sters asa zisele config uri si am lasat vreo 13,ti-am dat iar wg si ai zis ca sunt curat... Intreg procesul a luat 45 de minute sau asa.. Dupa atata timp si neuroni pierduti din cauza ta crezi ca mai puteam sa ma concentrez la fel de bine la joc?

Riko, daca tin eu minte, am dat wg unui admin cand erai si tu pe server.. Ok, mi-ai cerut in aceeasi seara inaintea lui black, poze. Acele poze au fost facute fix cand dadeam in muchia peretului si il nimerisem pe un inamic la inceputul rundei. Nu inteleg, e nevoie sa am cod ca sa fac asta? Si ma rog, de ce te-ai luat de mine ca daca mai sunt tare in gura cand nu e mrr? Ce iti facusem? Asa procedeaza un admin? Se ia in gura cu playerii dupa ce au judecat gresit un player suspectat de a folosit wall?

Revin cu un edit/reply daca mai zice cineva ceva si daca imi aduc aminte ceva sa mai zic ca deja ma doare capu cand va citesc prostiile si greselile gramaticale..

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Membru
  • 523 posts
  • 28 topics
  • Joined 03-September 17

Nu o sa dau quote lui blackangel ca fac iar un carnat cum a facut el, nu are rost sa dai quote la cel mai recent post dar ok.
Eu ti-am spua de x ori ca nici nu folosesc config uri sau mai stiu eu de ce ma acuzi. Nu e intelept sa dai search pe wargods cu numele meu ca oricine poate juca cu acel nume.
Cand ti-am dat al treilea sau al patrulea wg in total, ai spus ca am 37 de config uri, asa cum scria in report. Ele aveau nume de genu : language.cfg, nvidiagraphic.cfg si altele, dintre care unele aveau chiar niciun line, sau maxim 20. Config.cfg avea 393~ si sincer nici ca imi pasa ca nu ma ajuta ala sa trag mai bine. Pe wg unde arata config urile scrie jos ca A NU SE LUA IN SEAMA NUMARUL DE CONFIG URI, ti-am spus si eu asta dar nu intelegeai.. Esti mai presus de cei care au creat wg... Ok am sters asa zisele config uri si am lasat vreo 13,ti-am dat iar wg si ai zis ca sunt curat... Intreg procesul a luat 45 de minute sau asa.. Dupa atata timp si neuroni pierduti din cauza ta crezi ca mai puteam sa ma concentrez la fel de bine la joc?

Riko, daca tin eu minte, am dat wg unui admin cand erai si tu pe server.. Ok, mi-ai cerut in aceeasi seara inaintea lui black, poze. Acele poze au fost facute fix cand dadeam in muchia peretului si il nimerisem pe un inamic la inceputul rundei. Nu inteleg, e nevoie sa am cod ca sa fac asta? Si ma rog, de ce te-ai luat de mine ca daca mai sunt tare in gura cand nu e mrr? Ce iti facusem? Asa procedeaza un admin? Se ia in gura cu playerii dupa ce au judecat gresit un player suspectat de a folosit wall?

Revin cu un edit/reply daca mai zice cineva ceva si daca imi aduc aminte ceva sa mai zic ca deja ma doare capu cand va citesc prostiile si greselile gramaticale..

reclamatia asta e pentru admini , nu ai dreptul prin regulament nici macar sa te exprimi , aici se exprima doar adminii .

ti-am cerut sa ai cs-u clean si dupa 45 de minute ale tale te-ai hotarat ca ti-a spus Mrr sa le stergi iar dupa a fost ok , nu ? nu mai zi ca procesul tau a durat 45 de minute , cand tu nu ai vrut sa faci asta !

abtinete in comentarii pe viitor. Doar adminii au dreptul sa se exprime pt o reclamatie sau pentru o cerere de admin . 

SI PE LANGA ASTA la UNIQUE ID APARI doar , nu poti sa spui ca e altcnv in locul tau , vrajeala asta nu merge la mine , cn stie sa verifice se poate convinge singur 

https://imgur.com/a/hq8cfoa    configurile tale . 

aici e server classic cu cs default , daca vrei sa intelegi e bine , cum ti-am mai zis si in seara aia daca nu , e problema ta , daca te prind cu configurile iar adaugate in cs ai ban . 

Reclamatia lui Riko ajunge cu apropouri la mine ! am sa-ti mai cer wg si pe viitor iar daca apari iar cu 20 de configuri o sa fii banat si . 

Edited by angelblackand, 01 August 2020 - 07:36 PM.

Koya

Koya

New Member

• New Member
  • 3 posts
  • 1 topics
  • Joined 22-June 20
  • City:Buc

1. Invata sa redactezi pe forum corect.. iti incluzi propriul reply in quote ul meu care e si cel mai recent, nu ai nevoie sa dai quote pentru asta.

2. Atat timp cat aduci vorba de mine in vreun post am dreptul sa ma apar, ca si asa cand o sa intru iar pe server si vedeti ca "joc prea bine pentru un player" o sa va vina musca pe caciula si sa sa-mi dati vreunul ban. Mai bine sa scriu aici sa vada Balena si restul staff-ului competent toate prostiile care se tot intampla si se aduna pana sa imi dati ban aiurea.

3. Da, dupa 45 de minute am incercat sa iti explic ce am zis si mai sus ca numarul de cfg-uri nu conteaza si ca unele erau goale, adica nu aveau ce sa imi faca. Ah da, inainte de faza asta de a dus la banuri, chiar din cauza mea as putea zice, ca 4 admini imi zic ca am cfg-uri si wall, iar mrr care e singurul care a intrat prin teamviewer la mine in pc si nu aveam nimic ciudat nu a putut sa va convinga mintile incuiate ca nu incalc vreun regulament AL SERVERULUI. Vorbiind de regulamentul serverului, stiai ca nu ai voie sa imi ceri wg? Numai tie ti-am dat 4 scanari. Revin la problema cu cfg-urile, ti-am dat si ss cu folderul cu cfg uri, unele dupa cum am zis, erau GOALE. Toate cfg-urile, absolut toate, inafara de config.cfg au fost create la aceeasi data, minut si secunda. Asta exclude teoria ta ca am ceva pus in cfg-uri. Credeti-ma sau nu, nici nu stiu cum sa fac prin cfg-uri cum sa trag mai bine. Daca joc la 1tap(dau hs cu un glont) nu inseamna ca am cfg.. va pot demonstra aproape oricand ca joc la fel de bine cu orice cfg imi dati voi.

4. La fel ca riko, uneori va mai vine ceva prin creier si aveti reactii anormale.. te-am intrebat pe server de ce nu joci pe steam ca toti adminii care au non steam nu au experienta destula cand e vorba de experienta altor playeri in tras pe cs, iar tu mi-ai raspuns ca ai si cand te-am intrebat de ce, ai zis "ca sa te ofitic tu" .. Serios? Astia sunt adminii care sunt responsabili cu serverul? (Balena, poti verifica log-urile sa vezi ce tampenii au fost spuse de catre adminii demni de gradul de owner).

/E: Da, dupa cum am zis am 27 de cfg-uri, nu stiu ce este Unique ID si nici ca imi pasa prea mult. Observ ca iar ignori in totalitate ce spun si face doar ce te taie capul. Sa nu comentez de claritatea pozei pe care ai postat-o, printre cele 27 de config-uri 90% sunt goale, 0 lines, adica NU FAC ABSOLUT NIMIC. Si mai si scrie jos ca numarul config-urilor nu conteaza..lucru scris de cine a facut wg-ul interzis sa fie cerut in exces, ceea ce ai facut tu.

Cu asta am incetat "spam-ul" pe thread-ul lui riko care nu face doi bani.. restu problemelor care imi vor aparea in viitor o sa i le transmit direct lui Balena pe steam.

Edited by Koya, 01 August 2020 - 07:41 PM.

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Membru
  • 523 posts
  • 28 topics
  • Joined 03-September 17

1. Invata sa redactezi pe forum corect.. iti incluzi propriul reply in quote ul meu care e si cel mai recent, nu ai nevoie sa dai quote pentru asta.

2. Atat timp cat aduci vorba de mine in vreun post am dreptul sa ma apar, ca si asa cand o sa intru iar pe server si vedeti ca "joc prea bine pentru un player" o sa va vina musca pe caciula si sa sa-mi dati vreunul ban. Mai bine sa scriu aici sa vada Balena si restul staff-ului competent toate prostiile care se tot intampla si se aduna pana sa imi dati ban aiurea.

3. Da, dupa 45 de minute am incercat sa iti explic ce am zis si mai sus ca numarul de cfg-uri nu conteaza si ca unele erau goale, adica nu aveau ce sa imi faca. Ah da, inainte de faza asta de a dus la banuri, chiar din cauza mea as putea zice, ca 4 admini imi zic ca am cfg-uri si wall, iar mrr care e singurul care a intrat prin teamviewer la mine in pc si nu aveam nimic ciudat nu a putut sa va convinga mintile incuiate ca nu incalc vreun regulament AL SERVERULUI. Vorbiind de regulamentul serverului, stiai ca nu ai voie sa imi ceri wg? Numai tie ti-am dat 4 scanari. Revin la problema cu cfg-urile, ti-am dat si ss cu folderul cu cfg uri, unele dupa cum am zis, erau GOALE. Toate cfg-urile, absolut toate, inafara de config.cfg au fost create la aceeasi data, minut si secunda. Asta exclude teoria ta ca am ceva pus in cfg-uri. Credeti-ma sau nu, nici nu stiu cum sa fac prin cfg-uri cum sa trag mai bine. Daca joc la 1tap(dau hs cu un glont) nu inseamna ca am cfg.. va pot demonstra aproape oricand ca joc la fel de bine cu orice cfg imi dati voi.

4. La fel ca riko, uneori va mai vine ceva prin creier si aveti reactii anormale.. te-am intrebat pe server de ce nu joci pe steam ca toti adminii care au non steam nu au experienta destula cand e vorba de experienta altor playeri in tras pe cs, iar tu mi-ai raspuns ca ai si cand te-am intrebat de ce, ai zis "ca sa te ofitic tu" .. Serios? Astia sunt adminii care sunt responsabili cu serverul? (Balena, poti verifica log-urile sa vezi ce tampenii au fost spuse de catre adminii demni de gradul de owner).

/E: Da, dupa cum am zis am 27 de cfg-uri, nu stiu ce este Unique ID si nici ca imi pasa prea mult. Observ ca iar ignori in totalitate ce spun si face doar ce te taie capul. Sa nu comentez de claritatea pozei pe care ai postat-o, printre cele 27 de config-uri 90% sunt goale, 0 lines, adica NU FAC ABSOLUT NIMIC. Si mai si scrie jos ca numarul config-urilor nu conteaza..lucru scris de cine a facut wg-ul interzis sa fie cerut in exces, ceea ce ai facut tu.

Cu asta am incetat "spam-ul" pe thread-ul lui riko care nu face doi bani.. restu problemelor care imi vor aparea in viitor o sa i le transmit direct lui Balena pe steam.

eu pot sa te pronunt n ori tu nu intelegi nici acum ca regulamentul e regulament , aici e o reclamatie in care doar adminii se exprima ca asta e propus in regulament si 2 nu ai voie cu nici un fel de config , le-ai sters a fost ok , nu ti-a zis nimeni nimic in plus , daca o sa apari iar cu ele o sa fii banat . abtine-te din comentarii te rog daca vrei ;) cand o sa fii admin , te rog sa te exprimi 

Horst Goebel

Horst Goebel

Ultras Member

• Membru
  • 577 posts
  • 138 topics
  • Joined 25-March 13

Salut si scuze ca ma bag unde nu trebuie. Am facut wargods acum cateva minute: https://www.wargods.....php?id=2046810

Problema e urmatoarea: eu am un singur cfg in cstrike (hg.cfg), nu stiu de ce imi apar atatea cfg-uri, nici macar nu le am in cstrike sau altundeva.

Am gasit ceva pe wargods: https://www.wargods....CFG-uri-(falsa)

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Membru
  • 523 posts
  • 28 topics
  • Joined 03-September 17

Salut si scuze ca ma bag unde nu trebuie. Am facut wargods acum cateva minute: https://www.wargods.....php?id=2046810

Problema e urmatoarea: eu am un singur cfg in cstrike (hg.cfg), nu stiu de ce imi apar atatea cfg-uri, nici macar nu le am in cstrike sau altundeva.

Am gasit ceva pe wargods: https://www.wargods....CFG-uri-(falsa)

se intampla sa iti ia si procese din windows , nu e problema :) am patit-o cu totii in privinta asta , doar ca el le-a putut sterge din cstrike si a fost ok dupa . ce a fost nasol in asta cand ti s-a cerut de la un admin sa stergi niste configuri ? le-a sters a fost ok , nu s-a certat si nu a fost banat nimeni ... si jucam si azi impreuna ..

ce l-a deranjat pe el e ca Mrr ii tine partea si alti admini si owneri nu ii pot spune nimic , privind regulamentul , dar sa nu deviem de la o reclamatie la altele :)

ai ceva cu alt admin vii pe forum si faci reclamatie , asa am facut si eu si toti altii nu suferim ca domle nu bana un player ca un owner te ameninta cu ban si pe tn sau daca alt owner ii impune cere unui player sa vina cu cs-u clean el Mrr sa aiba ceva de zis , ce nu ii e pe plac , este forum il asteptsa vina cu reclmatie fata de admini care i-a banat si fata de mn ca am cerut wg

.. asta nu e dovada de colectiv ... 

Edited by angelblackand, 01 August 2020 - 09:12 PM.

• Horst Goebel likes this

balenas

balenas

Owner Est

• Owner server
  • 2097 posts
  • 89 topics
  • Joined 15-April 13

incheiem orice discutie ca suntem mai rau ca la piata, am revenit eu..

• Mrr4 likes this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users