Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

reclamatie Madafaka

32 replies to this topic

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Membru
  • 523 posts
  • 28 topics
  • Joined 03-September 17
  • Country: Country Flag

1. Nick: blackangel

2. Date & Ora:-

3. NickName-ul Administrator-Reclamat madafaka

4. Motiv:  owner nou cu limbaj fata de admini 

5. Dovada: https://imgur.com/a/DCwpFV7

6. Alte Precizari: limbajul  fiind pe grupul nostru de admini ! 

uni admini ne permitem intre noi dupa un timp anumite glume , in care ai aparut tu albitru sa injuri si sa spurci ca la usa cortului 

Remove 

Edited by angelblackand, 26 July 2020 - 12:07 AM.

• SkipperN1 likes this

Deliric1.

Deliric1.

Power Member

• Membru
  • 101 posts
  • 10 topics
  • Joined 17-August 18
Pro reclamație, fără supărare madafaka da' având în vedere ca ești nou în staff, și mai ales ca owner, ar trebui sa respecți un limbaj cu anumiți oameni, nu dau nume, nu zic fata de mine sau ceva, dar din dovada aratata de blackangel, în acest caz are dreptate. Haideți sa ne respectam ca oameni apoi ca staff
  • Mrr4 likes this

Madafaka-mdf

Madafaka-mdf

Power Member

• Membru
  • 82 posts
  • 4 topics
  • Joined 15-April 20
  • City:Bucuresti
  • Instagram:rimbu stefan
Si ce abuz am facut *********, ce treaba are Sv 😂😂ce **** esti 😂😀

Edited by Jude., 26 July 2020 - 12:00 AM.
Limbaj de gradul I

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Topic Starter

• Membru
  • 523 posts
  • 28 topics
  • Joined 03-September 17

rog un moderator sa-l dea afara pt limbaj

• SkipperN1 likes this

Fred.M

Fred.M

Addicted Member

• Membru
  • 300 posts
  • 12 topics
  • Joined 10-February 19
Eu nu înțeleg dc *** puneți poze cu ce vb voi pe grupu svului ca sa vada tot forumu cat de copii sunteți 🤦‍♂️

Edited by Jude., 25 July 2020 - 11:58 PM.
Limbaj de gradul I

• Paradoxium likes this

MafiaRusa

MafiaRusa

Power Member

• Membru
  • 85 posts
  • 5 topics
  • Joined 28-March 20

pro reclamtie

Edited by MafiaRusa, 25 July 2020 - 07:40 PM.

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Topic Starter

• Membru
  • 523 posts
  • 28 topics
  • Joined 03-September 17

Eu nu înțeleg dc plm puneți poze cu ce vb voi pe grupu svului ca sa vada tot forumu cat de copii sunteți ‍♂

eu cred ca ce e legat se server are legatura si cu grupul nostru , daca eu te injur pe u@ sau pe grup cred ca e aceeasi chestie nu?

Madafaka-mdf

Madafaka-mdf

Power Member

• Membru
  • 82 posts
  • 4 topics
  • Joined 15-April 20

Pro reclamație, fără supărare madafaka da' având în vedere ca ești nou în staff, și mai ales ca owner, ar trebui sa respecți un limbaj cu anumiți oameni, nu dau nume, nu zic fata de mine sau ceva, dar din dovada aratata de blackangel, în acest caz are dreptate. Haideți sa ne respectam ca oameni apoi ca staff

Madafaka-mdf

Madafaka-mdf

Power Member

• Membru
  • 82 posts
  • 4 topics
  • Joined 15-April 20
Atata timp cat problema nu are legatura cu serverul dati pro+++ si.tu deliric aștepți sa-mi iei locul de te zbati atât 😂

Madafaka-mdf

Madafaka-mdf

Power Member

• Membru
  • 82 posts
  • 4 topics
  • Joined 15-April 20
Nu ca m-ar deranja dar fao într-un mod mai placut nu sa te iei dupa black am si zis ca m-am băgat aiurea bună ziua am dat belea mi-am căpătat 😂😂

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Topic Starter

• Membru
  • 523 posts
  • 28 topics
  • Joined 03-September 17

Nu ca m-ar deranja dar fao într-un mod mai placut nu sa te iei dupa black am si zis ca m-am băgat aiurea bună ziua am dat belea mi-am căpătat

in primul rand deliric e mai vechi ca tine si nu si-a permis sa vb asa cu nimeni decat in stil de gluma si 2 . daca uni admini isi permit glume intre ei nu tre sa te bagi bagi tu si sa insulti si sa injuri incontunu in 2 zile 

Madafaka-mdf

Madafaka-mdf

Power Member

• Membru
  • 82 posts
  • 4 topics
  • Joined 15-April 20

in primul rand deliric e mai vechi ca tine si nu si-a permis sa vb asa cu nimeni decat in stil de gluma si 2 . daca uni admini isi permit glume intre ei nu tre sa te bagi bagi tu si sa insulti si sa injuri incontunu in 2 zile 

care 2 zile boss ca ti-am zis 4 cuvinte si ai inceput sa plangi...... 

Madafaka-mdf

Madafaka-mdf

Power Member

• Membru
  • 82 posts
  • 4 topics
  • Joined 15-April 20

care 2 zile boss ca ti-am zis 4 cuvinte si ai inceput sa plangi...... 

nu ma laud si nu e ceva de laudat asta dar prea suferi de tine nu esti nici miezul nici coaja asa ca stai in banca ta si da am fost prost ca m-am bagat dar n-a mai rabdat fierea in mine trebuia sa-ti zica cineva ceva ca prea ti s-a urcat la cap :)))

Edited by Madafaka-mdf, 25 July 2020 - 08:26 PM.

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Topic Starter

• Membru
  • 523 posts
  • 28 topics
  • Joined 03-September 17

nu ma laud si nu e ceva de laudat asta dar prea suferi de tine nu esti nici miezul nici coaja asa ca stai in banca ta si da am fost prost ca m-am bagat dar n-a mai rabdat fierea in mine trebuia sa-ti zica cineva ceva ca prea ti s-a urcat la cap :)))

regulamentu zice sa astepti parerea altora pt o reclamatie nu sa faci 100 de replay-uri , n-ai habar de absolut nimic privind serverul , ai primit owner din lipas de admini , dar in rest esti pe langa cu multe . lasa restu adminilor sa-si exprime parerea nu fa din reclamatia mea o poveste a ta !

Madafaka-mdf

Madafaka-mdf

Power Member

• Membru
  • 82 posts
  • 4 topics
  • Joined 15-April 20
Cine a făcut poveste ***** ca tu esti singurul care plânge pentru 3,4,5 înjurături eu nu fac povești doar ca nu e normal ca un ****** ca tine care a fost maltratat in copilărie ia decizii atata tot un rest esti pierdut din orice punct de vedere .

Edited by Jude., 25 July 2020 - 11:57 PM.
Limbaj de gradul II

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Topic Starter

• Membru
  • 523 posts
  • 28 topics
  • Joined 03-September 17

uite-l cum vb si ce spune , cum i se da replay cum vb :) ti-am mai zis de n ori , am facut o reclamatie , asteapta parerea adminilor , nu mai da replay si fa poveste din ce e aici :)  lasa alti admin sa-si exprime parerea nu te exprima in toata reclamatia singur . respecti un regulament sau stii ca tre sa astepti parerea altor admini pentru o reclamatie sau vrei sa faci tot srv de ras ca esti admin pe EST pentru limbajul tau si pe langa asta rade lumea de BALENA  ca accepta astfel de admini cu asa limbaj  si pe grup si pe server si pe forum , te-ai gandit ca prin limbajul tau iti bati joc de munca altora si ca ii faci de ras pentru ca atat poti ? te-ai exptimat odata de 2 ori de 3 ori,  lasa si restul adminilor sa-si exprime parerea pentru reclamatie , de asta e reclamatie sau pentru reclamatia fata de tine tot tu tre sa vb ? 

daca stii sa dai dovada ca atata poti e parerea ta si problema ta , aici ai o reclamatie , lasa adminii sa se exprime nu fa poveste ca pe grup . regulamentu e regulament daca vrei sa intelegi sau nu e problema ta , eu am facut o reclamatie din momentul de fata de evit . 

ai primit deja pentru limbaj 2 x pro remove ;) daca aveai bunu simt si respec pt balena si restu , nu te exprimai asa SI aici ca si pe grup cand te-a durut la basca  ;)

admini ca tn fac de ras o intreaga comunitate prin astfel de limbaj de oftica si nu ofera colectivitate si integrare in grup , te-ai trezit owner si ai devenit zmeu  .  pana sa fii owner erai la mana tuturor si nu uita ca eu te-am adus pe grup ;)

Edited by angelblackand, 26 July 2020 - 12:18 AM.

Fred.M

Fred.M

Addicted Member

• Membru
  • 300 posts
  • 12 topics
  • Joined 10-February 19
Mada deja te întreci cu limbaju asta de ciobanaș, pro reclamație, - 1
  • Mrr4 likes this

Madafaka-mdf

Madafaka-mdf

Power Member

• Membru
  • 82 posts
  • 4 topics
  • Joined 15-April 20

Mada deja te întreci cu limbaju asta de ciobanaș, pro reclamație, - 1

Fred lasa comentariile astea de inteligent ,si ciobanas sa faci pe cine vrei tu nu pe mine ca nu stiu care dintre noi e ciobanas, ca nu ma cunosti îndeajuns, iar -1243579 sa-mi dea cine e in măsura

Paradoxium

Paradoxium

Platinum Member

• Membru
  • 1028 posts
  • 91 topics
  • Joined 03-February 13

Fred lasa comentariile astea de inteligent ,si ciobanas sa faci pe cine vrei tu nu pe mine ca nu stiu care dintre noi e ciobanas, ca nu ma cunosti îndeajuns, iar -1243579 sa-mi dea cine e in măsura

Ti-as sugera sa-ti inchizi ciocul.

• Mrr4 likes this

Madafaka-mdf

Madafaka-mdf

Power Member

• Membru
  • 82 posts
  • 4 topics
  • Joined 15-April 20

Ti-as sugera sa-ti inchizi ciocul.

Ai putea sa sugerezi sa încetez cu comentariile, cioc poate ai tu. :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users