Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

Abuz paf.

• This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

Deliric1.

Deliric1.

Power Member

• Membru
  • 94 posts
  • 10 topics
  • Joined 17-August 18
  • Country: Country Flag

1. Nick: Deliric 

2. Date & Ora: 25.06.2020; 01:30

3. NickName-ul Administrator-Reclamat: paf.

4. Motiv: imi.dai.kick.aiurea.

5. Dovada: 

Ban Information 

Name: Deliric. 
IP: 79.112.110.56 
Reason: imi.da.kick.aiurea 
Ban Length: 2 hours 
Unban Time: 3:22:32 6/25/2020 
Admin Name: paf 
Admin SteamID: STEAM_1:0:9

6. Alte Precizari: Eu ca co-owner nu am acces la cvar pt a-i da kick unui owner....

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Membru
  • 502 posts
  • 27 topics
  • Joined 03-September 17

poate te trezesti sa pui macar limita 0 la ora 2 noaptea sau tre sa cheme admini alt owner in locul tau ? 

P@f

P@f

Membru

• Membru
  • 143 posts
  • 8 topics
  • Joined 12-November 18

De ce dai kick aiurea cand ma jucam uite dovada: https://imgur.com/a/5afnrny  ! Esti si nesimtit deliric. mai ai tupeu sa faci si reclamatie

suferi de admin prea mult sau nu ai atentie cam multa pe servar te plictisesti! si tu blackangel nu-i mai tine apararea ca din cauza lui nu se aduna playeri la noi pentru ca ii da afara pe toti esti magar rau deliric citeste regulamentu frate nu ai nici o legatura cu viata tu ? Stai linistit ca bagam timelimit 0 fara sa imi zici tu ca eu mai stateam da deliric ala sufera de admin rau vad!!!

Edited by P@f, 25 June 2020 - 12:52 AM.

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Membru
  • 502 posts
  • 27 topics
  • Joined 03-September 17

De ce dai kick aiurea cand ma jucam uite dovada: https://imgur.com/a/5afnrny  ! Esti si nesimtit deliric. mai ai tupeu sa faci si reclamatie

suferi de admin prea mult sau nu ai atentie cam multa pe servar te plictisesti! si tu blackangel nu-i mai tine apararea ca din cauza lui nu se aduna playeri la noi pentru ca ii da afara pe toti esti magar rau deliric citeste regulamentu frate nu ai nici o legatura cu viata tu ? Stai linistit ca bagam timelimit 0 fara sa imi zici tu ca eu mai stateam da deliric ala sufera de admin rau vad!!!

cum sa-ti dea un co owner kick  esti dus ? de ce a trebuit sa ma trezesc eu la ora 2 sa pun limita cand tu te joci si nu vezi cand te roaga deliric sa pui limita ? 

faci la fel ca la ultimul remove  ? de ce ti-a mai dat balena owner iar chiar nu stiu 

P@f

P@f

Membru

• Membru
  • 143 posts
  • 8 topics
  • Joined 12-November 18

Atunci de ce mi-ai dat tu kick aiurea ca oricum pune-am timelimit 0 nu intelegi blackangel eu vorbesc singur aici omule tu nu vezi ce sriu eu nustiu ce tea mai sunat aiurea pe tine daca eram eu! Si multumesc de ban permanent!

Edited by P@f, 25 June 2020 - 01:02 AM.

Deliric1.

Deliric1.

Power Member

• Topic Starter

• Membru
  • 94 posts
  • 10 topics
  • Joined 17-August 18
In primul rand, tu ca admin joci fără chat sau îl ignori e problema ta, e greșit. De 3 zile de când te vad pe server, te joci, ignori pe toată lumea care ți se adresează, dacă sunt codați ori ii banezi din start fără dovada demo poze etc, dacă nu ii banezi intri spec după care ieși, și rămân ei liniștiți pe server pana intra un admin care își da interesu. În al 2 lea rand.. Stau și ma rog de tine de 3 zile sa dai o comanda cvar schimbi mapele cum vrei tu, de prezenta pe grup nici nu mai zic sa vezi și tu ce se discuta despre server. Și în al 3lea rand.. Cum sa îți dau eu kick bătutule in cap? Am co owner n-am acces cvar.. Dacă aveai erai banat de mult timp de mine

Deliric1.

Deliric1.

Power Member

• Topic Starter

• Membru
  • 94 posts
  • 10 topics
  • Joined 17-August 18
Dacă tot zici ca erai tu si ca dai tu timelimit 0 de ce se vorbește pe grup de 2 3 zile ca mapele sunt schimbate aiurea??

Edited by Jude., 25 June 2020 - 01:30 PM.
Avertisment 2x post. Foloseste buton-ul "Edit" pe viitor.

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Membru
  • 502 posts
  • 27 topics
  • Joined 03-September 17

Atunci de ce mi-ai dat tu kick aiurea ca oricum pune-am timelimit 0 nu intelegi blackangel eu vorbesc singur aici omule tu nu vezi ce sriu eu nustiu ce tea mai sunat aiurea pe tine daca eram eu! Si multumesc de ban permanent!

ca owner prima oara pui limita 0 in situatiile de noapte :)  si 2 stii ca ai mai facut in trecut asa ai evitat sa vezi reclamatiile , adminii pe chat si ai dat-o ca era altu la pc :) stai pe langa boss atunci  , daca pt tn ownerul inseamna interesul tau doar 

P@f

P@f

Membru

• Membru
  • 143 posts
  • 8 topics
  • Joined 12-November 18

Wa tu esti bolnav cand am vorbit eu pe grup eu l-am intrebat pe balena pe fb atat de mape mi se parea schimbate atat am vb numai cu el de ce vorbiti aiurea vezi cum se mananca bors aiurea asa faceti mereu!

Si black stai linistit ca scote-am timpu eu cand ies tot timpu il pun intreabal pe balena ia si te intereseaza mai intai nu va lua-ti de oameni aiurea pe server atat stiti sa faceti alta treaba nu aveti!

Edited by P@f, 25 June 2020 - 01:12 AM.

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Membru
  • 502 posts
  • 27 topics
  • Joined 03-September 17

Wa tu esti bolnav cand am vorbit eu pe grup eu l-am intrebat pe balena pe fb atat de mape mi se parea schimbate atat am vb numai cu el de ce vorbiti aiurea vezi cum se mananca bors aiurea asa faceti mereu!

Si black stai linistit ca scote-am timpu eu cand ies tot timpu il pun intreabal pe balena ia si te intereseaza mai intai nu va lua-ti de oameni aiurea pe server atat stiti sa faceti alta treaba nu aveti!

fa-ne sa ne fie dor de tine , ca fara admin ai fost lipsa :) acuma de cand ai owner iar apari pe srv . ti-am zis ca owner cand pui o mapa pui si limita 0 noaptea iar dupa mai vezi si ce se raporteaza , ca sa nu-ti dau cu logurile peste nas 

P@f

P@f

Membru

• Membru
  • 143 posts
  • 8 topics
  • Joined 12-November 18

sunteti mistocari faceti misto de mine atata stiti caterinca pe voi oameni seriosi nu sunteti faceti glume de copii de prost gust si mai ziceti ca sunte-ti admini frumos din partea voastra halal de voi baieti buni ce sunteti.

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Membru
  • 502 posts
  • 27 topics
  • Joined 03-September 17

sunteti mistocari faceti misto de mine atata stiti caterinca pe voi oameni seriosi nu sunteti faceti glume de copii de prost gust si mai ziceti ca sunte-ti admini frumos din partea voastra halal de voi baieti buni ce sunteti.

te-a vazut vreun popa ?eu ma trezesc la 2 sa pun limita in locul tau si tu te joci , ma cauta adminii si playerii pt limita si eu sunt mistocar ? azi dimineata ai jucat dupa aia era aztec in 3 ca mapa 

Deliric1.

Deliric1.

Power Member

• Topic Starter

• Membru
  • 94 posts
  • 10 topics
  • Joined 17-August 18
Eu nu mai pot, am o criza de ras =)))))))) black miștocaru

Madafaka-mdf

Madafaka-mdf

Power Member

• Membru
  • 60 posts
  • 4 topics
  • Joined 15-April 20
  • City:Bucuresti
  • Instagram:rimbu stefan
Scuze că intervin -7 daca se poate iar paf te rog sa verifici cererile alea pe care le-am făcut că să mă.bag in seama cu tine sa putem vorbi că 2 oameni normali sau colegi ce consideri tu că trebuie aprobate de nu știu unde să poți răspunde și tu pe sv atunci când te salut sau te întreb ceva legat de sv in rest cu playeri ești frate la catarama ești și tu cineva de nu dai importanta Spiderman.

Edited by Madafaka-mdf, 25 June 2020 - 11:23 AM.

P@f

P@f

Membru

• Membru
  • 143 posts
  • 8 topics
  • Joined 12-November 18
Sunteti nesimtiti amandoi black si deliric. se vede ca suferiti de grade si madafaka daca nu ai fost aseara sa vezi ce sufereau astia 2laso usor ca nu sti ce ***** sunt de asta nu avem playeri pe server din cauza la admini ******* ca ei degeaba ai grad black esti nefolositor aici nu valorezi nimika pe server tu te iei de lume aiurea am vazut eu ce faci tu dar na daca la fondatori le place sa tina oameni ********* ca tine si ca deliric imi pare rau pentru voi !

Edited by Jude., 25 June 2020 - 01:23 PM.
Limbaj grad I

angelblackand

angelblackand

Ultras Member

• Membru
  • 502 posts
  • 27 topics
  • Joined 03-September 17

rezolvat -1 paf 

da-ti t/c  prea multa importanta pt bataia de joc strica 

• Bumbaru! likes this