Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

[Acceptat][Unban] verde

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

verde

verde

New Member

• Membru
  • 1 posts
  • 1 topics
  • Joined 22-November 11
# Numele banat :verde
# IP / Steam ID : ip routabil steamid : STEAM_0:1:43250840
# ID Y!M : adyradu0
# Varsta :19
# Motivul : silent aim
# Dovada : http://imageshack.us...shot0000ny.png/

Daca eu am silent aim inseamna ca sunt nebun sa imi fac cerere unban. Nu`mi trebuie auxiliare sa bat niste modele intr`un joc simplu . rusnak..in 2009 la wcg romania forte games Finala pe tzara eram mult mai silent`aimos ..scuzati`mi impertinenta dar nu e posibil asa ceva.. Multumesc anticipat

rusnak

rusnak

Member

• Membru
  • 45 posts
  • 8 topics
  • Joined 07-November 11
:D:D:D:Ddomnule verde pe mine m-au dat afara de la gradinita pentru asa minciuni,vezi dovada si pe urma singur cereti iertare de la ceilalti admini si jucatori, ca ai indraznit sa scrii asemenea prostii.Cat despre finala WCG,pai ce se pierde talentul tau pe server de respawn...? Eu am postat dovada aici pe forum.o gasesti la sectiunea dovezi ban-uri.
O zi buna !

Edited by rusnak, 22 November 2011 - 03:25 PM.

Verdeee

Verdeee

Co-Founder

• Fondator
  • 5710 posts
  • 501 topics
  • Joined 07-October 10
  • Country: Country Flag
Topicul este cumva la discutii libere? Omul a cerut unban puteai posta dovada si aici fara sa stai sa comentezi aiurea.
Demo: http://www.girlshare.ro/2895115.3
Revin diseara cu o parere

Cosmin-

Cosmin-

Master Member

• Membru
  • 1893 posts
  • 35 topics
  • Joined 17-October 11
Am sa revin si eu cu un edit dupa ce ma uit la demo. Deocamdata nu pot sa ma uit la demo pt ca nu am modelele pt harta zig_zag, abia am formatat.

limb0s

limb0s

Master Member

• Membru
  • 2393 posts
  • 242 topics
  • Joined 17-July 11
sincer nu mi sa parut a fi silent..trebea sal faci putin mai lung demo poti zice ca a fost bulan....intradevar ia facut un pic tinta da si mie mi se mai intampla uneori Pro Unban!!

rusnak

rusnak

Member

• Membru
  • 45 posts
  • 8 topics
  • Joined 07-November 11
ok...dar ce sa zicem ca il ucide pe ala fara zoom ? contra unban

Verdeee

Verdeee

Co-Founder

• Fondator
  • 5710 posts
  • 501 topics
  • Joined 07-October 10
Sincer? N-are absolut nimic.

rusnak

rusnak

Member

• Membru
  • 45 posts
  • 8 topics
  • Joined 07-November 11
Imi cer scuze.am revazut demoul.da intr-adevar nu se vede nimic pe demo , unban la player , TC ! Scuze-le mele domnule verde !

Edited by rusnak, 23 November 2011 - 12:12 AM.

limb0s

limb0s

Master Member

• Membru
  • 2393 posts
  • 242 topics
  • Joined 17-July 11
nu ma intereseaza ca a jucat la wcg bravo lui inseamna ca e bun de ajuns acolo rusnak precizia experenta isi spun cuvantul la un moment dat.. defapt nam ce sa explic ca stiu cum e ca si eu trag asa inseamna ca am silent ? nu..da ai sa experimentezi cu ochii tai.. se vede clar ca nu are nimic ...nare rost sa mai postati de o suta de ori daca ati postat pana acum lasati ceilalti sa-si dea cu parerea la urma urmei e o cerere de unban..rusnak parerile sunt inpartite si fiecare ramane la ale lui...:)

Edited by MsD, 23 November 2011 - 12:17 AM.

aXel

aXel

Premium

• Premium
  • 3451 posts
  • 63 topics
  • Joined 10-November 10
Din partea mea Pro unban!!!

Verdeee

Verdeee

Co-Founder