Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow Romania
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

Nu stiu cine mi-a dat ban (probabil vreun copil caruia i-ati dat admin)

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

PorquE

PorquE

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 2 posts
  • Joined 06-February 18

Titlu: Vreau unban deoarece imi mai pierd si eu timpul pe serverele voastre mai ales pe cele de retake. (93.119.27.161:27015)

• Nume admin - Nu stiu

Topic Prefix:

• Reclamatie - Nu fac reclamatii pentru un banal ban si oricum nu am cui pentru ca ma repet nu stiu cine mi-a dat.

Continut:

• Nume: - PorquE
  • Varsta: - 24
  • Motivul: - Intrebati-l pe el daca aflati cine e ;)
  • Dovada: - Atasata
  • P.S. Daca tot imi pierd majoritatea timpului pe aceste minunate retake-uri poate cu ocazia asta ma aleg si eu cu un banal admin prin care sa ma feresc de cazuri de genul.

Multumesc!

Attached Files

PorquE

PorquE

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 2 posts
  • Joined 06-February 18

Salutare din nou!

Intre timp am gasit si metoda de a afla cine mi-a dat ban. Dar mai presus de asta am vazut ca nu numai eu am fost banat in momentul acela...mai sunt alti 2 jucatori alaturi de care era pe server. Cu ocazia asta va transmit....mai tine-ti-va copii astia in lesa. Daca eram eu mai intelegeam dar sa baneze 3 deja e abuz mare de putere si fara motiv.

Astept un raspuns, multumesc!

Attached Files

andubmf

andubmf

Seen

• Members
  • PipPip
  • 17 posts
  • Joined 16-August 16

Offtopic : nici tu nu ai vorbit tocmai frumos, chiar daca nu vorbeai cu el.

Ontopic : esti lamer rau de tot, de cate ori te-am vazut eu pe server, apareai numai ultimul, cand erai ct. Pe langa faptul ca explodeaza bmb si tu atunci ajungi pe site. 

But hey, de ce sa nu-ti dea admin sa poti sa joci si tu la frag cat si cum vrei.

madmedic

madmedic

• Super Moderator
  • PipPipPipPip
  • 58 posts
  • Joined 01-October 15

Salut

1.intrebi pentru ce iei ban si vad in poza ta cum insulti chiar inainte sa iei ban?

2.de ce te intereseaza motivul pentru care altii i-au ban?Unul din aceia avea sub 800 de ore ,care este ban automat pe server

3.mi-a spus ca tot timpul vii ultimul in site ,ca te-a atentionat si tu tot ai continuat.Eu cand te vad, te mai las ca esti jucator vechi dar nu pot obliga pe alti admini sa nu isi faca treaba

Eu iti scot banul ca esti jucator vechi si nu am avut probleme cu tine pana acum dar vino in site la def,nu ultimul tot timpul cand explodeaza bomba si ai grija la limbajul catre alti jucatori.Topic inchis

Also tagged with one or more of these keywords: Reclamatie

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users