Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow Romania
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

Problema LAG

• Please log in to reply
2 replies to this topic

ALEKZUNDER

ALEKZUNDER

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 2 posts
  • Joined 05-February 18

Salutare. Joc destul de des pe serverele voastre insa doar pe cel de FFA observ problema asta ... Cand suntem peste 12 pe server se creaza un lag infernal .. imi scad fps-urile undeva de la 300 la 70-80 

EduArT

EduArT

Co-Founder

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 371 posts
  • Joined 04-September 15

O sa fac niste analize la server, multumim de implicare.

Update: am verificat si serverul merge destul de OK. Tinand cont de update-ul la harta dust2, 20/24 pe server am 150-200 fps (pc specs le gasesti sub avatarul meu daca vrei sa faci o comparatie).

Suntem so nice cu cei ce ne plac, arunc tricoul de pe mine.. arunc si un hanorac!

ALEKZUNDER

ALEKZUNDER

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 2 posts
  • Joined 05-February 18

Diferenta sa fie doar la procesor insa nu prea mare iar ca si GPU am 1060 de 3gb , oricum e mult mai ok acum , am dat un reinstall windows-ului.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users