Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow Romania
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

Reclamatie Daywalker

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

edgey

edgey

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 2 posts
  • Joined 30-December 17
  • Nume: edge;y
  • Varsta: 27
  • Motivul:Ban ca nu stie ce inseamna FFA. S-a luat in primul rand de mine pentru ca in mintea lui eu am campat cu awp-ul (Niciodata nu campez am peste 200 de ore pe server si nimeni nu m-a acuzat pana acum. )
  • Dovada:S-a luat in primul rand de mine pentru ca in mintea lui eu am campat cu awp-ul (Niciodata nu campez am peste 200 de ore pe server si nimeni nu m-a acuzat pana acum. ) Dupa aceea s-a luat de inca un jucator cu aere de mare admin ( ca jucator cu 4900 de ore e .. mai bine nu zic) si s-a i-am zis ca e cam periculos el asa. Mi-a zis sa tac , ca n-am fost intrebat (de parca as fi vorbit cu el) dupa aceea kick , gag, ban.

Randy

Randy

Invisible

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • Joined 17-November 15
Motivul pt care ti'am dat ban a fost ca ,,mi'ai dat'o la s..t " zi mersi ca nu ai luat mai mult de 1 ora. Plus de asta te'ai luat si de acel jucător care juca cu p90 injurandu'l. Te'am avertizat sa iti controlezi limbajul,dar tu batman. Asa ca nu mai fa pe victima pustiu ca nu e cazul.

Randy

Randy

Invisible

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • Joined 17-November 15
Plus de asta....dacă tu crezi ca asta e motivul pt care ai luat ban pentru ca ai campat cu awp'ul te înșeli amarnic. Citeste cu atentie motivul ban'ului inainte de a face afirmatii nefondate. Chiar si dupa gag ai inceput sa folosesti chat'ul zicand ironic ,,Te ajut la comenzi boss?" Plus de asta nu sunt un puști de 15-16 ani care sa sufere. Sunt putin mai mare decat tine asa ca respecta dacă vrei sa fii respectat.

edgey

edgey

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 2 posts
  • Joined 30-December 17

Poi daca tu te-ai luat de mine ca si cum as campa , si eu ma iau de ala care alearga cu p90 pe harta. Sincer nu-mi pasa daca mi-ai dat si permanent (nu de parca ai fi scris motivul langa ban acolo ) Te iei de jucatori care "campeaza" si tu stai juma` de ora in colt. N-am sa respect pe cineva care se crede deasupra celorlalti deoarece are un admin.

Hai bafta. 

EduArT

EduArT

Co-Founder

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 370 posts
  • Joined 04-September 15

<script> </script>

Suntem so nice cu cei ce ne plac, arunc tricoul de pe mine.. arunc si un hanorac!

Also tagged with one or more of these keywords: Reclamatie

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users