Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow Romania
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

reclamatie daddy

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

MoJo

MoJo

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 3 posts
  • Joined 17-October 17

Titlu: reclamatie daddy

• Nume MoJJo #IDG

Topic Prefix:

• Reclamatie

Continut:

Edited by MoJo, 17 October 2017 - 09:40 PM.

andubmf

andubmf

Seen

• Members
  • PipPip
  • 16 posts
  • Joined 16-August 16

Ti-a zis tot serverul si ti-am zis si eu de cateva ori sa lasi walk-ul pe retake. Toata lumea era moarta pe ct si apareai si tu dupa 20 de sec. E batjocora ce faci tu si n-au de ce sa stea 4 oameni sa se uite la tine cum faci fix nimic.

II.4 Este strict interzis camp-ul la CT Side

MoJo

MoJo

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 3 posts
  • Joined 17-October 17
A  fost o singura faza deabea intrasem pe server si am avut freeze 2 secunde + ca daddy dupa ce murise mi-a dat instant kick de la nervi probabil, dupa cand am intrat la loc sa aflu de ce am primit kick m-am trezit cu ban. dupa l-am intrebat pe sajd un player de pe server de ce mi-a dat ban si a zis ca am ,, 2500 h ,, si campez ct.
PS ; vad ca  , cam abuzeaza de acel admin pentru ca am vazut pe source ban ca  in 20 min are 6 banuri doar de o saptamama + ca mi se pare cam exagerat 

I.2 Kick/slay/slap nemotivat
II.4 Ban nejustificat / motive jet/pa/dnd/etc, motivul trebuie sa fie la obiect
III.6 Neprezentarea dovezii in cazul unei cereri de unban

din cate observ nu a respectat nicio regula din cele 3 de mai sus . Astept parerea fondatorului sau altcineva cu grad mai mare pe server .

Edited by MoJo, 18 October 2017 - 08:30 PM.

madmedic

madmedic

Seen

• Super Moderator
  • PipPip
  • 23 posts
  • Joined 01-October 15

Nu vad legatura dintre sa mergi pe shift si sa ai freeze 2 sec cand ai intrat pe server.Toate cele 3 reguli le-a respectat,el nu trebuie sa aduca dovezi din moment ce tu il acuzi cu ceva plus nu ai negat.Banul este prea lung in schimb pentru o abatere asa mica.Daca ii dai slay/kick pentru asta,atunci cand intra la loc ii explici ce a facut gresit si daca continua, ii dai ban ca nu te-a ascultat,dar nu kick si ban imediat cum intra pe server.Nu le dai ban instant ca nu toti citesc regulile si poate au avut si o problema tehnica,le dai un slay/kick si le explici.Eu vreau sa stiu daca mojo nu te-a ascultat?daca tu i-ai spus sa nu mai faca asta si el tot a facut-o,numai in cazul asta merita banul de o saptamana aici.Unul din voi minte,asa ca explica-mi daca l-ai atentionat si el a continuat cu abaterea,sa nu ma uit la loguri si sa vad altceva

andubmf

andubmf

Seen

• Members
  • PipPip
  • 16 posts
  • Joined 16-August 16

Sincer nu stiu de cate ori l-am avertizat. Eu cred ca de minim 2 ori, pe langa faptul ca i-a zis, la propriu, tot serverul!. A intrat la loc si cand am murit el iar era pe shift cand toata echipa era moarta. Chiar te rog sa te uiti in loguri sa vedem de cate ori i-am zis eu + ceilalti jucatori. Nu prea ma mai tine memoria ca maine poimaine fac 30 de ani, drept urmare nu prea stau sa mint alti admini sau diversi adolescenti.

Si @ mojo din alea multe banuri pe care le dau, 95% sunt catre cei care n-au ore si n-au ce cauta pe server, aia care ma injura rau si aia care au ore si totusi tot au un stil de joc mediocru - gen, cazul de fata. Ma stiu mai toti de pe server si nu cred ca am suferit vreodata de ban.. si am dat 200 :)

MoJo

MoJo

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 3 posts
  • Joined 17-October 17

Scuza-ma pe mine deabea intrasem pe server si eram 5 playeri pe el...cat poti sa minti in halul asta? Eram intrat de 1-2 runde + ca eram doar eu cu tine in echipa am mers dupa tine ct tu te ai batut eu am avut freez ai murit m am dus sa ma bat cu site ul si mi ai dat kick , intreasem la loc pe server si l am intrebat dc mi a dat kick si m am trezit cu ban.....stiu exact ce s a intamplat nu incerca sa minti .

Nu aveai efectiv cum sa ma avertizezi nici daca voiai cand eu deabea intrasem pe sv . 

Stiu foarte bine regulile dar nu mi se pare normal sa abuzeze asa , m am saturat de admini care sufera de ei.

SI daddy motivul banului care a fost ? Ca mi a dat sajd (un player de pe server ) copy paste la ce ai raspuns tu , si raspunsul tau a fost :''Are 2500 h si sta camp ct'' eu stand de 2 secunde , tu murind intre timp... cum vine asta?

Edited by MoJo, 20 October 2017 - 11:58 AM.

madmedic

madmedic

Seen

• Super Moderator
  • PipPip
  • 23 posts
  • Joined 01-October 15

Logurile pe 2017 sunt corupte si trebuie luate de la 0.Pe viitor se va verifica asta.Daddy mentine ca tu ai campat la ct si ti-a dat kick si apoi ai intrat inapoi si ai continuat,eu nu am cum sa verific asta decat daca te-a avertizat inainte in chat si data exacta cu cine este pe server si daddy are admin de ceva timp si nu am mai avut probleme.Banul se mentine in schimb.Topic inchis

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users