Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow Romania
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

bhop#2k16

• This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

kammakaze

kammakaze

Invisible

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • Joined 04-August 16
Nume:kammakaze
Varsta:15
Motivul:adminul bhop#2k16 mi-a dat mute fara motiv +limbajul adminului nerespectuos

bhop2k16

bhop2k16

Seen

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • Joined 21-July 16

Ok , in primul rand e o dovada de limbaj , stiu regulamentul si mi-o asum .

In al doilea rand nu iti merge al doilea link , in al 3-lea rand du-te si fa ss mai de sus ca ai zis pe server ca ai toata conversatia sper ca ai si audio , si dau si eu ss cu playeri care vin sa mi se planga pe steam

In al treilea rand ai zis ca eu amenint cu ban aiurea , i-am dat mute + gag pentru limbaj si spam altuia si i-am zis u@ = ban , daca nici pe cs 1.6 saracul de tine nu ai avut admin , nu mai incerca sa pari interesant

kammakaze

kammakaze

Invisible

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • Joined 04-August 16

http://steamcommunit...84/screenshots/

bhop2k16

bhop2k16

Seen

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • Joined 21-July 16

:-? tu verifi linkurile inainte ? comenteaza singur nu mai imi bat capul , daca tu crezi ca rezolvi ceva imi zici pe server sa zic papa de la admin , ok :) astept sa vad ce zice eduart , cineva cu experienta nu oricine de pe server ;)

kammakaze

kammakaze

Invisible

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • Joined 04-August 16

nu a zis nimeni ca ameninti cu ban fara motiv + ca nimeni nu a dat u@ ;) l-am adaugat pe tipul ala pe steam si il rog sa imi dea toate ss-urile si le voi pune pe forum , eu ti-am zis ca niste copii spamau chatul si se injurau si tu mi-ai zis "nu ai tacut inca ? "  puteai sa spui simplu ca numai ce ai intrat , da nu ca tu esti admin si esti tare , iei playerii de sus 

Edited by kammakaze, 04 August 2016 - 02:00 PM.

bhop2k16

bhop2k16

Seen

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • Joined 21-July 16

Ti-am zis nu ai tacut inca pentru ca aveau deja mute si gag si te-ai apucat sa spamezi , si ba da ai zis aia cu banul daca nu ai ss fac eu rost :) vin din vacanta dau de toti prunci care nu au vazut lumina zilei de la nastere

AlexOne008

AlexOne008

Seen

• Members
  • PipPip
  • 28 posts
  • Joined 24-July 16

Nu stiu ce s-a scris inainte sa faci tu poza, dar din ce vad eu in screenshot l-ai cam enervat pe bhop de a vorbit asa.

kammakaze

kammakaze

Invisible

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • Joined 04-August 16

nu ai zis ca au luat gag + vreau sa vad si eu ss-urile de dinainte ca nu am apucat sa fac s-a sters chatul ,chiar te rog sa le pui ,sa vedem cine are dreptate , si trebuie sa fii foarte idignat cand un player iti zice sa le dai mute unor playeri , " in primul rand e o dovada de limbaj , stiu regulamentul si mi-o asum" eu daca te injuram , ceea ce nu am facut ,(doar am "spamat" chiar daca nu am facut asta , ti-am spus doar sa le dai gag acelor playeri )eu imi luam gag instant, e ca si cum te-ai duce la un om pe strada i-ai sparge capul si i-ai spune judecatorului , da cunosc regulamentul si imi asum greseala , daca cunosti regulamentul de ce ai facut greseala sau nu prea cred ca stii regulamentul

Edited by kammakaze, 04 August 2016 - 02:46 PM.

bhop2k16

bhop2k16

Seen

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • Joined 21-July 16

Comenzile apar in chat si asta spune tot :) , nu te mai da atat atot stiutor .

kammakaze

kammakaze

Invisible

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • Joined 04-August 16

Deci,  ownerul poate vedea mesajele din trecut ? 

AeroUNU

AeroUNU

Seen

• Members
  • PipPip
  • 14 posts
  • Joined 01-October 15

Bhop sta cam prost cu nervii din cate observ. Cunosc foarte bine.

NAZ

NAZ

Decent

• Members
  • PipPipPip
  • 42 posts
  • Joined 22-July 16

bhop2k16 - comportamentul tau nu a fost unul foarte ok .. dar inteleg te-a enervat 
kammakaze - inainte de a face aceasta "reclamatie" sper ca ai citit regulamentul .

S4I3n1f.gif

bhop2k16

bhop2k16

Seen

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • Joined 21-July 16

Am fost in vacanta o saptamana abea am intrat si incepe asta sa ma ia ...de nu stiu unde ..

Si aero atunci pe arene faceam la misto cu un prieten sorry =))

EduArT

EduArT

Co-Founder

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 379 posts
  • Joined 04-September 15

kammakaze, din cate am inteles te-ai bagat in aceasta situatie complet aiurea, cand cei doi jucatori aveau deja mute si gag. Adminul bhop2k16 a procedat corect cu "u@=ban", nu este o amenintare ci o instiintare. Nu vreau sa para ca imi apar adminii, din contra sunt cat se poate de transparent, dar limbajul "colorat" din acest caz nu-l pot pedepsii deoarece TU kammakaze chiar ai pus la incercarea rabdarea unui admin.

Pe viitor, lasa adminii sa-si faca treaba, anunta neregurile pe u@, nu spama, orice mesaj este vazut si cu siguranta NU va fi ignorat de nici un admin.

Suntem so nice cu cei ce ne plac, arunc tricoul de pe mine.. arunc si un hanorac!

My steam id finder - for your information

Also tagged with one or more of these keywords: Reclamatie

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users