Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow Romania
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

NAZ

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

Adletthebest

Adletthebest

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 2 posts
  • Joined 02-August 16
  • Nume: Adlet
  • Varsta: Nu vad de ce ar fi importanta
  • Motivul: Gravity => record pe mesa ( Se vede clar ca nu e nici o sansa sa faca 51s pe mesa, cand el nu are aproape nici un top 10 pe alte mape )
  • Dovada: Poze, sa nu mai zic ca a mai fost acuzat de asta, dar a spus ca nu a folosit comanda pentru SR. Aici e dovada. Lipsa de profesionalism, cer remove. Nu e drept fata de restul membrilor care incearca din greu sa obtina un SR doar ca sa fie distrus de acesti "admini".

Attached Files

• Attached File  naz.jpg   97.61KB   0 downloads
  • Attached File  ok.jpg   48.19KB   0 downloads

NAZ

NAZ

Decent

• Members
  • PipPipPip
  • 42 posts
  • Joined 22-July 16

Nu stiu cu ce te deranjeaza pe tine acest record , nu ti-a infulentat cu nimic gameplay-ul , nu am facut acest record pentru a fura punctele nimanui nu am avut challenge cu nimeni in acel moment . 
Comanda "gravity" a fost scoasa din admin penal . 
Si de unde esti tu sigur ca eu am folosit comanda "gravity" pentru a face acel record ? 

S4I3n1f.gif

Adletthebest

Adletthebest

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 2 posts
  • Joined 02-August 16

Nu te supara...dar tu te chinui sa termini o mapa de tier2 si faci 51s pe mesa? Daca tot zici ca e legit mai fa odata acum ca gravity a fost scos de pe server. Nu cer 51s...53s sa faci si te las in pace. + te contrazici singur in post :(

EDIT: Doar ca ai pro sau stiu eu ce rank, asta nu te face pro...am dat de cateva ori spec pe tine in trecut si nu am vazut un air strafe decent de la tine.

Edited by Adletthebest, 03 August 2016 - 11:54 AM.

EduArT

EduArT

Co-Founder

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 379 posts
  • Joined 04-September 15

Functia de gravitatie a fost eliminata din server, iar aceste recorduri au fost facute pana sa le scot.

TRANSPARENTA:

Recordurile s-au facut pe hartile: utopia_v3, classics2, reprise, furios, kitsune2_GO, rookie, kitsune, trance_ksf, fruits, sundown_njv, mesa

NAZ nu a fost singurul admin care a facut asta, ambii au primit reset la recorduri.

Pe viitor, adminii care mai schimba setarile serverului, indiferent daca e pentru beneficiul lui sau nu va fi exclus din clasa de admini si cel mai probabil si de pe server, complet.

HQ9hvlU.png

WLDFh63.jpg

Suntem so nice cu cei ce ne plac, arunc tricoul de pe mine.. arunc si un hanorac!

My steam id finder - for your information

Also tagged with one or more of these keywords: Reclamatie

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users