Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow Romania
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

Despre admini!

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

duprii

duprii

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 4 posts
  • Joined 24-April 16

Imi place ca nu e niciun admin niciodata pe server, exact in momentu' asta e un hacker, da prin pereti, nu se lasa sa jucam si un copil care probabil e singur acasa si injura pe toata lumea, urla si sufera in ultimu' hal! Imi place despre voi! Sunt 1000 de admini, dar nici unu nu e pe server, oricum si cand sunt, sunt degeaba, se injura lumea in ultimu' hal dar ei n-au treaba, daca te iei de ei te iau si la misto iti dau si ban, foarte tare serverul, se vede ca e condus de niste tarani !

O sa pierdeti o groaza de playeri din cauza asta, asta e viata, cand nu stii sa administrezi un server, nu stii !

Acum probabil owneru' o sa imi dea ban sau alte cacaturi pentru ca sigur este un taran limitat care sigur nu o sa gaseasca o replica si ce mod mai bun sa scape de asta decat sa dea un ban sau ceva  :))  :)) 

-rep ; gg

redy

redy

Invisible

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • Joined 19-January 16
Nu toti suntem online cand vreti voi, avem servici, altii scoala sau pur si simplu nu ne traim 23 de ore din 24 in CS:GO Nu pierdem playeri fideli, pierdem doar persoane plictisite ca si tine, care nu au ce face decat sa vina cu afirmatii nefondate.
Ce admin a intrat si te-a luat in Picasso degeaba? Daca nu esti unul din DJ/tupeisti/baietii smecheri care sufera la fiecare "noob" pe care-l bat si nu folosesti chatul ( atat cel scris, cat si voicechatul ), atunci nu ai cum sa fii o "victima" a adminilor "tarani" - dupa atitudine, sigur faci parte dintr-o categorie de mai devreme -.
Voi vreti sa fim online 30/24, sa bem CS:GO, sa mancam CS:GO. Nu putem si n-o vom face!
De fiecare data cand eu sunt pe server va scriu in chat de 3-4 ori pe sm_say, ca sa vedeti si sa nu imi plangeti "ca niste catelusi", sa-mi dati add pe Steam. Daca sunt online si nu sunt ocupat cu ceva, sigur intru si ajut. Daca sunteti batuti in cap si nu stiti sa dati un add, atunci sa va fie invatatura de minte. Nu va convine? Q TAB ENTER si reveniti ( sau nu!! ).

E posibil sa nu-ti dea ban, dar poate pentru ca l-ai facut "taran limitat".. cine stie...

duprii

duprii

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 4 posts
  • Joined 24-April 16

Nu am scris sau vorbit nimic, am mute si gag permanent, erau o groaza de copii care injurau si urlau, hackeri si alte specimene ! Am intrat de vreo 2-3 in decursul unei zile si de fiecare data era cancer! Nu am zis sa stea cineva 24/24 pe server, dar din 10-15 admini cati sunt, se gasea sa fie cineva la ora aia pe server

Si faza cu add-ul nu am de unde sa stiu, nu intru foarte des pe sever, cam odata la 1-2 zile

Edited by duprii, 30 May 2016 - 06:09 PM.

AeroUNU

AeroUNU

Seen

• Members
  • PipPip
  • 14 posts
  • Joined 01-October 15

Unii suntem in sesiune. Pe viitor o sa fim mai activi probabil.

Lucian:X

Lucian:X

Seen

• Super Moderator
  • PipPip
  • 25 posts
  • Joined 01-October 15

Nu toti adminii pot fi activi tot timpul. Si noi am vrea sa avem cel putin un admin pe server tot timpul dar nu se poate.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users