Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow Romania
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

Intrebare .

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

Da'no!?

Da'no!?

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 3 posts
  • Joined 12-December 15

Salutare , 

Ieri , in jur de ora 4 am luat mute permanent , nu mai retin de la ce admin , pentru ca am pus un "sound" cu SLAM'ul .. 

Adica nu mi'se pare normal frate pentru un sound , mute permanent . 

Daca se poate o lamurire din partea unui fondator .. 

Multumesc anticipat . 

^^

redy

redy

Invisible

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • Joined 19-January 16

Salut,

Nu sunt fondator, sunt doar admin, insa sunetele, melodiile, injuraturile si vorbitul fara sens, acel "troll" la microfon este interzis.

Deobicei unii admini sunt mult mai stricti decat altii. In cazul meu, nu dau mute permanent, iti dau mute pe mapa respectiva sau ban pe o anumita durata, in functie de ce ai facut si daca ai fi continuat dupa ce am atentionat. :) Puteai sa discuti cu adminul respectiv pe u@ ( chatul adminilor ) si poate ti-l scotea daca-ti cereai scuze si promiteai ca vei repeta.  pashaBajceps

Probabil asta ti-ar fi raspuns si Eduart. 

Da'no!?

Da'no!?

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 3 posts
  • Joined 12-December 15

Si se poate scoate ? pot face ceva ? 

EduArT

EduArT

Co-Founder

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 379 posts
  • Joined 04-September 15

Sunete, melodii si/sau injurii nu sunt permise pe server. Intrii sa joci nu sa faci "concert". In mare parte nu se scoate insa lasa-mi nume si steamid sa fac o verificare.

Suntem so nice cu cei ce ne plac, arunc tricoul de pe mine.. arunc si un hanorac!

My steam id finder - for your information

Da'no!?

Da'no!?

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 3 posts
  • Joined 12-December 15

Nick : Cosmin. 

STEAM_1:0:102728974 

LuciaNnX

LuciaNnX

Seen

• Super Moderator
  • PipPip
  • 25 posts
  • Joined 01-October 15

Daca vrei sa asculti muzica sau orice altceva asculta doar tu.

Ramane.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users