Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow Romania
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

Reclamatie TiNy

• Please log in to reply
7 replies to this topic

MrDany

MrDany

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 4 posts
  • Joined 28-July 19

Titlu:

• Nume admin: TiNy

Topic Prefix:

• Reclamatie: Kick fara motiv

Continut:

• Nume: MrDany
  • Varsta: 24
  • Motivul: ??? si eu sunt curios. E posibil sa se fi suparat cand am scris "?" atunci cand un alt player luase kick fara motiv.  E pus pe treaba baiatu, da kick stanga si dreapta ca el are admin ce p.. lui.
  • Dovada: 

*DEAD* Mλnny2peu ™‎ : si unde stau fara sa ma arat

*DEAD* MrDany‎ : am parole

*DEAD* Mλnny2peu ™‎ : Pai joci ca silveru

*DEAD* Mλnny2peu ™‎ : dar stii pozitia mereu

MrDany‎ : te-n plm ma

thanos‎ : :))

MrDany‎ : nu te-a bagat nimeni in seama

*DEAD* -TiNy-‎ : hai ca

*DEAD* -TiNy-‎ : ai 10 ani

*DEAD* -TiNy-‎ : auzi "nu te-a bagat nimeni in seama" =)))

*DEAD* MrDany‎ : altu

*DEAD* MrDany‎ : bai nene

-TiNy-‎ : da el vine sa faca pe avocatu cand isi ia unu kick

MrDany‎ : vreau sa joc

Disconnect: Kicked by administrator.

Disconnect: Kicked by administrator.

Sunt foarte multi admini care "sufera" pe cele doua servere de retake. Unii cand primesc admin se vad zei, fac ce le taie capul... cum sa intamplat acum si cu siguranta se va mai intampla.

In plus de asta la vot iesise inferno, dar adminul a schimbat-o in mirage ... ca zeul avea chef de mirage.

Poate ca motivele astea nu sunt atat de grave pentru a lasa pe cineva fara admin, dar va rog sa nu mai acceptati oameni toxici pe aceste posturi.

TiNy

TiNy

Seen

• Members
  • PipPip
  • 19 posts
  • Joined 19-May 16

1. Si-a luat un baiat kick de la RealCron, din cate am vazut, pentru ca, din cate banuiesc, statea la camp nonstop.

2. Te-ai bagat in seama aiurea cand si-a luat ala kick pentru camp. Spunand "de ce i-ai dat kick?"

3. Nu am schimbat nici o mapa.

4. Ti-am dat kick pentru ca ai stat la camp, dar tu de fapt scriai, si nu era prima oara cand stateai la camp, si nu ti-am dat slay pentru ca doar ce m-am trezisem si nu iti facusem nimic chiar daca stateai la camp.

5. Intrasem pe server cand era deja mirage asa ca nu inteleg cand am schimbat mapa, pe langa asta, se poate vedea daca am schimbat eu mapa sau nu.

6. Pe langa statul la camp, ai avut un limbaj indecent, se vede din ce ai scris tu mai sus. "MrDany‎ : te-n plm ma".

MrDany

MrDany

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 4 posts
  • Joined 28-July 19

1. Si-a luat un baiat kick de la RealCron, din cate am vazut, pentru ca, din cate banuiesc, statea la camp nonstop.

2. Te-ai bagat in seama aiurea cand si-a luat ala kick pentru camp. Spunand "de ce i-ai dat kick?"

3. Nu am schimbat nici o mapa.

4. Ti-am dat kick pentru ca ai stat la camp, dar tu de fapt scriai, si nu era prima oara cand stateai la camp, si nu ti-am dat slay pentru ca doar ce m-am trezisem si nu iti facusem nimic chiar daca stateai la camp.

5. Intrasem pe server cand era deja mirage asa ca nu inteleg cand am schimbat mapa, pe langa asta, se poate vedea daca am schimbat eu mapa sau nu.

6. Pe langa statul la camp, ai avut un limbaj indecent, se vede din ce ai scris tu mai sus. "MrDany‎ : te-n plm ma".

1: nu statea la camp, daca da zoom cu awp si sta 2-3 sec asta nu inseamna camp.

2: am scris doar "?" nu cred ca i-am pus la indoiala zeitatea, dar acum o fac, camp cu awp 2-3 secunde nu e motiv de kick, pana la urma nu e smg sa fugi si sa tragi.

3: in consola server-ului se vede

4: discutia a avut loc cand eram la tero.., da scriam, dar la inceputul rundei cand sunt secundele de pauza. Slap-ul l-am primit inainte de a avea discutia cu acel "domn" cand eram apps la ct.(si nu... nu campam)

5: nu stiu cine a schimbat-o stiu sigur ca iesise inferno si un admin a bagat mirage, tinand cont ca nimeni nu a cerut rtv sau sa plans de harta, pur si simplu asa a vrut pl lui

6: limbaj indecent, i-am spus "te-n plm ma","nu te-a bagat nimeni in seama" si dupa intervi tu, marea zeitate.. presupun ca asteptai un motiv sa te iei de mine pentru ca te-am intrebat dc i-ai dat kick acelui player.

Limbajul "indecent" il foloseau si altii, doar ca ei nu au primit kick, a primit "prosu" care ti-a pus la indoiala decizia de a ii da kick altui player.. pe motiv care acum il aud "camp", crezi ca motivul asta te va scoate mereu din rahat? vad ca lumea nu face reclamatii cu privire la abuzuri... si ati inceput sa va luati lumea in cap. Bai baieti, voi aveti admin, nu sunteti zei pe server sa faceti ce va taie capu', nu voi il detineti.

Si in plus de asta eu nu vorbeam cu tine, asta se vede in postare, te-ai bagat ca musca in rahat cautand motiv.

Hai, daca vorbeam cu tine da... intelegeam (mi-a dat kick ca sunt prost si vb aiurea cu un admin), dar atata timp cat tu nu faceai parte din acea discutie, puteai spune "dani, daca continui sa vorbesti asa iti dau kick", eh dar ce stiu eu... nu te invat eu cum sa fi tu admin. Tu a trebuit sa iti aratatii muschii, ca asa trebuie sa procedeze un admin.

Eu pot oricand sa schimb serverele de retake, dar nu asta e ideea. Ideea e ca m-am saturat, numai pe deathrow sunt admini abuzivi.

madmedic

madmedic

Excellent

• Super Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 164 posts
  • Joined 01-October 15

Din moment ce ai avut limbajul ala ,kickul este justificat.Harta mai schimba adminii cand apare numai cache si mirage incontinuu la vot.Si am verificat ,realrcron daduse kick ,cel mai probabil pentru camp.Nici tiny nu trebuia sa se bage din moment ce nu a dat el kick.Marea majoritatea datilor cand intru pe server,vad oameni care dau save la ct,stau si campeaza toata runda,asa ca e usor sa cred lucrul asta si fara demo nu am cum sa verific.

MrDany

MrDany

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 4 posts
  • Joined 28-July 19
Din moment ce ai avut limbajul ala ,kickul este justificat.Si am verificat ,realrcron daduse kick ,cel mai probabil pentru camp.

"cel mai probabil pentru camp." - "Probabil" nu e ceva concret si tocmai de aceea au acesti oameni admin in continuare pentru ca mereu le luati apararea.

".Harta mai schimba adminii cand apare numai cache si mirage incontinuu la vot" - nu era absolut nici o problema cu votul.. iesise inferno si el a schimbat-o in mirage

"Marea majoritatea datilor cand intru pe server,vad oameni care dau save la ct,stau si campeaza toata runda,asa ca e usor sa cred lucrul asta si fara demo nu am cum sa verific." - te inteleg si daca vad chestia asta, sunt de partea adminilor, dar aici NU E CAZUL

Nu cred ca treceam prin tot rahatul asta fara motiv intemeiat.

Dar ok, cum zici tu, ai dreptate, e justificat.

Dar te rog ceva... sa intri din cand in cand sa ii verifici si vei vedea ca am dreptate.

Edited by MrDany, 28 July 2019 - 01:19 PM.

madmedic

madmedic

Excellent

• Super Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 164 posts
  • Joined 01-October 15

Intru des dar cum sa verific daca eu intru pe server si ei ma vad ?

O sa ii zic lu edu sa schimbe regula,pentru camp sa dea slay si daca continua sa o fac atunci primesc kick.

MrDany

MrDany

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 4 posts
  • Joined 28-July 19

Intru des dar cum sa verific daca eu intru pe server si ei ma vad ?

Doar trebuie sa gasesti un cont cu peste 800 ore in CS.

"O sa ii zic lu edu sa schimbe regula,pentru camp sa dea slay si daca continua sa o fac atunci primesc kick."

Eu sunt multumit, sper sa scapati de adminii abuzivi.

madmedic

madmedic

Excellent

• Super Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 164 posts
  • Joined 01-October 15

o sa facem niste schimbari luna viitoare la reguli,ca sa fie mai clare si toti adminii sa stie de ele

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users