Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow Romania
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

Despre afiliere

• Please log in to reply
6 replies to this topic

TheDarkBlade

TheDarkBlade

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 2 posts
  • Joined 31-October 15

Acceptati affilierea serverelor in comunitate ?:

(daca da )Ce tipuri de servere acceptati in comunitate (samp, mc )?

Edited by TheDarkBlade, 01 November 2015 - 10:54 AM.

z1keN

z1keN

Junior Moderator

• Junior Moderator
  • PipPip
  • 23 posts
  • Joined 04-November 15

Dupa cum se vede doar servere de Counter Strike Global Offensive

EduArT

EduArT

Co-Founder

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 379 posts
  • Joined 04-September 15

Acceptati affilierea serverelor in comunitate ?:

(daca da )Ce tipuri de servere acceptati in comunitate (samp, mc )?

Nu are importanta tipul de joc ci tipul de server, atat gazduire cat si configuratie. Dorim sa mergem pe servere calitative, nu cantitative.

• Ann Madeline, TheDarkBlade and Madross like this

Suntem so nice cu cei ce ne plac, arunc tricoul de pe mine.. arunc si un hanorac!

My steam id finder - for your information

TheDarkBlade

TheDarkBlade

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 2 posts
  • Joined 31-October 15

Nu are importanta tipul de joc ci tipul de server, atat gazduire cat si configuratie. Dorim sa mergem pe servere calitative, nu cantitative.

Eu voi deschide un server de samp modul RPG si va fi gazduit de cei de la 0ping  . Momentan lucram intens la gamemode , si am dori la terminarea acestuia sa il affiliem acestei comunitati .

Am deschis acest topic pentru a vedea daca affiliati servere deoarece nu am vazut nici o sectiune unde se poate posta pentru afiliere .

Speram ca pe saptamana viitoare se putem deschide serverul pentru a fi vazut de unul/mai multi reprezentanti ai comunitatii daca se afla la standardul de server de calitate pentru a fi affiliat .

EduArT

EduArT

Co-Founder

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 379 posts
  • Joined 04-September 15

Eu voi deschide un server de samp modul RPG si va fi gazduit de cei de la 0ping  . Momentan lucram intens la gamemode , si am dori la terminarea acestuia sa il affiliem acestei comunitati .

Am deschis acest topic pentru a vedea daca affiliati servere deoarece nu am vazut nici o sectiune unde se poate posta pentru afiliere .

Speram ca pe saptamana viitoare se putem deschide serverul pentru a fi vazut de unul/mai multi reprezentanti ai comunitatii daca se afla la standardul de server de calitate pentru a fi affiliat .

Ma contactezi cand doresti sa-l afiliezi, sunt reseller la zeroping pe acest tip de joc, pretul este acelasi ca pe site-ul lor.

Suntem so nice cu cei ce ne plac, arunc tricoul de pe mine.. arunc si un hanorac!

My steam id finder - for your information

Barrygrabs

Barrygrabs

Invisible

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • Joined 30-June 19
As dori sa cumpar 3 servere , 1 server de 24 de sloturi , si 2 de war daca se poate , intrebarea mea este: Exista servere de war la voi ? Daca da , atunci la ce pret sunt , si daca as cumpara 3 servere , as primi o reducere ?

madmedic

madmedic

Excellent

• Super Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 156 posts
  • Joined 01-October 15

Intra pe https://www.krond.org/

De acolo avem serverele

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users