Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow Romania
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

Pareri

• Please log in to reply
3 replies to this topic

iCe

iCe

Seen

• Members
  • PipPip
  • 11 posts
  • Joined 08-October 15

Salut,

Am jucat si eu putin pe server si am zis sa-mi las parerea:

1. Nu prea imi place cum se misca

2. Spawn-urile sunt cam amestecate. Mereu ma trezesc cu 2 in fata 1 in spate si 1 in lateral.

3. Jucatorii pe care i-am gasit erau cam slabi :)

Am deschis topicul in cazul in care mai vor si altii sa-si spuna parerea. 

Ne mai vedem pe server,

iCe

LE: Foarte mult lag pe server.

Legio

Legio

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 2 posts
  • Joined 07-December 15

1. Cateodata scad fps-urile destul de mult, asta poate din cauza unor jucatori straini care au ping-uri destul de mari. Cred ca ar merge pus un plugin cu o limita de ping.

2. Server-ul nu mai incarca skin-urile. Sper sa puteti rezolva cat de repede problema asta.

EduArT

EduArT

Co-Founder

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 379 posts
  • Joined 04-September 15

1. Aveam in plan sa adaug, insa tot am uitat. Multumesc ca ai mentionat asta, l-am setat pe maxping 100.

2. Nu mai incarca skinurile deoarece pluginul respectiv a fost dezactivat. Steam baneaza serverele/tokenurile care au pluginul respectiv activ, mai exact nu apari in lista de internet/servere si nu iti mai poti popula serverul.

Suntem so nice cu cei ce ne plac, arunc tricoul de pe mine.. arunc si un hanorac!

My steam id finder - for your information

PoSeDaT

PoSeDaT

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 1 posts
  • Joined 06-October 18

De ce nu ma lasa sa ma conectez ? Nu se incarca deloc

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users