Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow Romania
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

Cerere admin - ;)

• Please log in to reply
1 reply to this topic

FrateleDark

FrateleDark

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 1 posts
  • Joined 19-January 19
  • Numele cu care joci: ;)
  • Steam id numeric: STEAM_0:1:61340476
  • Competitive rank: Joc doar pre-made la mg, dar in general mai joc CS:GO doar pentru fun si Surf.
  • Varsta: Am 16 ani.
  • Oras: Locuiesc in Suceava.
  • Experienta in sourcemod: medie.
  • Link-ul cu orele jucate: https://www.gametrac...19.24.39:27015/ Orele le-am facut in putin timp, dar petrec mult timp deoarece este unul din putinele servere ramase de surf classic.
  • Timpul de adminare pe server: Dimineata si seara voi avea timp, in special noaptea, ceea ce am vazut ca ar prinde bine, deoarece nu este niciun administrator on noaptea si vin diferiti indivizi cu troll, etc.

Edited by FrateleDark, 19 January 2019 - 03:24 AM.

madmedic

madmedic

Excellent

• Super Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 144 posts
  • Joined 01-October 15

trebuie 50 de ore minim pentru admin

Also tagged with one or more of these keywords: Admin

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users