Jump to content

Bine ai venit pe Deathrow Romania
Deathrow Romania este o comunitate gaming dedicata jocului CSGO. Reprezentand comunitatea prin servere cu diverse moduri precum DMFFA, DMFFA + HS Only, Retake si Surf. Deathrow Romania inca este in plina dezvoltare, mereu vom crea servere pentru membrii nostrii.
Inregistreaza-te acum pentru a detine acces deplin pe forum. O data inregistrat vei putea crea topicuri, sa raspunzi in topicuri, sa folosesti mesageria privata si multe altele. Acest mesaj va disparea dupa autentificarea in noul cont creat.
Autentifica-te Inregistreaza-te
Photo

Cerere admin Waduz

cerere admin

• Please log in to reply
2 replies to this topic

LolFace23

LolFace23

Invisible

• New Member
  • Pip
  • 2 posts
  • Joined 03-February 17

Titlu:

• Nume jucator:Waduz 

Topic Prefix:

• Admin

Continut:

• Numele cu care joci:Waduz
  • Steam id numeric:STEAM_0:0:94777264 
  • Competitive rank:n-am jucat competitiv demult si n-am rank(mai mult joc pe servere)
  • Varsta:16
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Experienta in sourcemod: medie
  • Link-ul cu orele jucate:https://www.gametrac...rs/?query=Waduz(toate conturile sunt ale mele, in total am 56.38 de ore) 
  • Timpul de adminare pe server: intre 5-6 ore pe zii 

Edited by LolFace23, 13 January 2019 - 02:25 PM.

madmedic

madmedic

Excellent

• Super Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 160 posts
  • Joined 01-October 15

cerere acceptata

• LolFace23 likes this

byronedulk

byronedulk

Invisible

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • Joined 30-April 19
Nick: Alexander Oras: Baia Mare Timp jucat pe cs.alexone.ro: nu de mult, cred ca stiu de acest server de 5-6 luni. Steam de OBLIGATORIU pentru ADMIN: In Decembrie fac 1 an STEAM ON Varsta: 17, in Ianuarie fac 18 = Am avut Admin pe 3 servere. De unde stii de acest server ? De la o prietena Raluu Ore Jucate: 4 ore, am vazut ca s-au resetat orele, cred ca am avut inainte vreo 70-80 de ore. TOP15: Nu sunt in top. Multumesc

Also tagged with one or more of these keywords: Admin, cerere admin

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users